Rozkład jazdy ważny od 10.01.2022 r. szkoła Przesmyki

Dowozy (rano) do szkoły w Przesmykach

7:00 Lipiny

7:05 Raczyny

7:08 Stare Rzewuski

7:12 Pniewiski

7:15 Zawady

7:19 Cierpigórz

7:31 Tarkówek

7:33 Zalesie

7:38 Tarków

7:42 Głuchówek

7:43 Kukawki

7:45 Górki

7:37 Kamianki Czabaje

7:39 Kamianki Lackie 3

7:41 Kamianki Lackie 2

7:43 Kamianki Lackie 1

7:45 Kamianki Wańki

Odjazdy ze szkoły w Przesmykach

12:15 kierunek: Kamianki Wańki, Kamianki Lackie, Kamianki Czabaje

12:20 kierunek: Cierpigórz, Zawady

12:25 Pniewiski

12:47 kierunek: Tarkówek, Zalesie, Tarków, Głuchówek, Kukawki, Górki

12:50 kierunek: Stare Rzewuski, Raczyny, Lipiny

……………………………………………………..

14:10 kierunek: Cierpigórz, Zawady

14:10 Pniewiski

14:25 kierunek: Stare Rzewuski, Raczyny, Lipiny

14:37 kierunek: Tarkówek, Zalesie, Tarków, Głuchówek, Kukawki, Górki

14:45: kierunek: Kamianki Wańki, Kamianki Lackie, Kamianki Czabaje

……………………………………………………..

15:10 kierunek: Cierpigórz, Zawady

15:10 Pniewiski

15:25 kierunek: Stare Rzewuski, Raczyny, Lipiny

15:37 kierunek: Tarkówek, Zalesie, Tarków, Głuchówek, Kukawki, Górki

15:45 kierunek: Kamianki Wańki, Kamianki Lackie, Kamianki Czabaje

Odjazdy ze szkoły w Przesmykach (w nawiasie godz. przyjazdu do danej miejscowości)

12:15 kierunek: Kamianki Wańki (12:21), Kamianki Lackie (12:23),(12:25), (12:27), Kamianki Czabaje (12:29)

12:20 kierunek: Cierpigórz (12:26), Zawady (12:31)

12:25 Pniewiski

12:47 kierunek: Tarkówek (12:53), Zalesie (12:55), Tarków (13:00), Głuchówek (13:05), Kukawki (13:06), Górki (13:08)

12:50 kierunek: Stare Rzewuski (12:55), Raczyny (12:58), Lipiny (13:03)

……………………………………………………..

14:10 kierunek: Cierpigórz (14:16), Zawady (14:21)

14:10 Pniewiski (14:17)

14:25 kierunek: Stare Rzewuski (14:28), Raczyny (14:31), Lipiny (14:36)

14:37 kierunek: Tarkówek (14:43), Zalesie (14:45), Tarków (14:50), Głuchówek (14:55), Kukawki (14:56), Górki (14:58)

14:45: kierunek: Kamianki Wańki (14:51), Kamianki Lackie (14:53),(14:55), (14:57), Kamianki Czabaje (14:59)

……………………………………………………..

15:10 kierunek: Cierpigórz (15:16), Zawady (15:21)

15:10 Pniewiski (15:17)

15:25 kierunek: Stare Rzewuski (15:28), Raczyny (15:31), Lipiny (15:36)

15:37 kierunek: Tarkówek (15:43), Zalesie (15:45), Tarków (15:50), Głuchówek (15:55), Kukawki (15:56), Górki (15:58)

15:45 kierunek: Kamianki Wańki (15:51), Kamianki Lackie (15:53),(15:55), (15:57), Kamianki Czabaje (15:59)

Rozkład jazdy autobusów ważny od 10 stycznia 2022r.
Zmiana wielkości czcionki
Wysoki kontrast